Usługi - Royal Barber

nasze usługi

Strzyżenie włosów

Królewskie strzyżenie włosów rozpoczyna się rozmową oraz wysłuchaniem potrzeb klienta dotyczących fryzury. Kolejnym etapem jest mycie włosów przy użyciu profesjonalnego szamponu.

Następnie odbywa się strzyżenie maszynką i nożyczkami oraz ewentualne konturowanie brzytwą na życzenie klienta. Zwieńczeniem usługi jest modelowanie fryzury.

DSC02723

Strzyżenie brody

Królewskie strzyżenie brody rozpoczyna się rozmową oraz wysłuchaniem potrzeb klienta dotyczących brody. Następnie odbywa się strzyżenie brody oraz konturowanie. Usługa zakończona jest pielęgnacją brody przy użyciu olejku lub balsamu.

Strzyżenie włosów
i brody (Combo)

Combo to połączenie dwóch królewskich usług: strzyżenia włosów
i strzyżenia brody. Usługa rozpoczyna się rozmową i wysłuchaniem potrzeb klienta. Kolejnym etapem jest mycie włosów przy użyciu profesjonalnego szamponu. Następnie odbywa się strzyżenie włosów maszynką i nożyczkami, a dalej następuje strzyżenie brody oraz konturowanie przy użyciu brzytwy. Usługa zakończona jest modelowaniem fryzury oraz pielęgnacją brody przy użyciu dedykowanych kosmetyków.

Repigmentacja zarostu (odsiwianie)

Repigmentacja to dwuetapowy proces. Pierwszym krokiem jest nałożenie pigmentu. W zależności od oczekiwań klienta, repigmentacja może przywrócić naturalny kolor brodzie lub ją przyciemnić.

Drugim krokiem jest zmycie nadmiaru pigmentu z zarostu specjalnym szamponem. Farba utrzymuje się do 30 myć.

Golenie głowy brzytwą

Królewski rytuał, podczas którego głowa jest golona za pomocą brzytwy
i pianki do golenia. Taki sposób golenia pozwala na ogolenie głowy do samej skóry w sposób powolny, ale bardzo dokładny. Zwieńczeniem usługi jest zastosowanie specjalnego mydła, które łagodzi podrażnienia oraz domyka mieszek włosowy.